O SMART Pożyczka

Profesjonalizm i międzynarodowe doświadczenie całego zespołu sprawiają, że jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm pożyczek pozabankowych na rynku. Nasze produkty finansowe są obecne na 4 rynkach europejskich (Polska, Łotwa, Litwa, Czech).

U nas czujesz się SMART, bo pożyczasz pieniądze szybko, wygodnie i bez formalności. Udzielamy szybkich pożyczek on-line za pośrednictwem telefonu komórkowego, tableta, czy komputera. Cechą naszych czasów jest zabieganie i ciągły brak czasu, stąd tak wiele osób decyduje się na szybką pożyczkę bez wychodzenia z domu. Nasza oferta skierowana jest do osób, które ukończyły 21 lat oraz posiadają zdolność do regulowania swoich bieżących zobowiązań finansowych.

Zaufanie i wsparcie jakim zostaliśmy obdarzeni sprawiło, że stawiamy na rozwój, oferując naszym Klientom coraz dogodniejsze warunki udzielania pożyczek i spłat. Atrakcyjne promocje obniżające koszty, możliwość przedłużania terminu spłaty pożyczki to udogodnienia, których celem jest budowa długotrwałych i partnerskich relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i jasnych zasadach współpracy. Dbamy o Klienta na każdym etapie. Chcemy by był z nas zadowolony i został z nami jak najdłużej. Najważniejsze z przestrzeganych przez nas wartości to: uczciwość biznesowa, zadowolenie i zaufanie klienta, rzetelność i profesjonalizm.

Potwierdzają to przyznane nam certyfikaty:

       

Zapomniałeś hasła?

Zarejestruj się

Kwota pożyczki:  zł

Koszt pożyczki:  zł

Kwota do spłaty:  zł

Dzień spłaty:

 

Zmień parametry pożyczki i zatwierdź przyciskiem "Weź pożyczkę"

Anuluj Zarejestruj się

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę, sprawdź czy spełniasz nasze kryteria:

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, przejdź do rejestracji.


Anuluj Kontynuować